اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

ماریا کری: وقتی 12 سال داشتم خواهرم می خواست من را بفروشد

ماریا کری: وقتی 12 سال داشتم خواهرم می خواست من را بفروشد
آرزوکیهان

ماریا کری خواننده و ترانه سرای پر آوازه آمریکایی در گفتگوی تلویزیونی با اپرا وینفری بیان کرد که هنگامیکه 12 سال سن داشته خواهر معتادش قصد داشته تا او را بفروشد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، در این برنامه "ماریا " پرده از اسرار دردناک خانوادگی اش برداشت و از خواهر بزرگترش "آلیسون "57 ساله و برادر 60 ساله اش "مورگان " سخن گفت.

وی متذکر شد که به دلیل رفتارهای نابهنجار برادر و خواهرش دوران کودکی تلخی را تجربه کرده است. او بیان کرد که وقتی تنها 12 سال سن داشته خواهر معتادش به او اصرار کرده تا مواد مخدر استفاده کرده و او را به یک دلال و قاچاقچی بفروشد.

ماریا خواهر معتادش را "آشفته و آسیب دیده " توصیف کرد و گفت : من خواهر و برادرم را به خوبی نمی شناسم زیرا بعد از یک سن دیگر با آنها بزرگ نشده ام و به نظرم آنها از قبل آسیب دیده بودند.

او خود را در میان اعضای خانواده اش همچون فردی غریبه و خارجی توصیف کرد که بارها مورد حملات لفظی اعضای درجه یک خانواده اش قرار گرفته است.

ماریا به اپرا گفت که همواره خواهر و برادرش با کنایه هایشان او را آزرده خاطر می کنند و همواره تصور می کنند که زندگی راحت و بدون دغدغه ای داشته است و از سوی دیگر رابطه کدری با مادرش نیز داشته است.

ماریا در اعترافات دردناکش بیان کرد که مادر بودن کار سختی است بنابراین به معنای واقعی کلمه سعی می کند تا زندگی بچه هایش را شگفت انگیز کرده وبه آنها محبت کند گرچه یاد آور شد که همه می توانند اشتباه کنند. او بیان کرد که خاطرات تلخ دوران کودکی اش را در کتابی جدید منتشر کرده و از دوران کودکی و حس های آن زمان در کتابش سخن گفته است.

---
---
---
کپی