اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

تخفیف ۳۰درصدی تست کرونا برای رانندگان تاکسی

تخفیف ۳۰درصدی تست کرونا برای رانندگان تاکسی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: انجام تست کرونا با تخفیف ۳۰ درصدی برای رانندگان تاکسی انجام می‌شود.

علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران درباره وضعیت تاکسیرانان پایتخت در موج سوم کرونا اظهار داشت: ۲۰ هزار ماسک قابل شست‌وشو توسط سازمان تاکسیرانی تهیه شده و از چند روز گذشته بین تاکسیرانان پایتخت در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه تهیه ماسک و اقلام بهداشتی برای بسیاری از تاکسیرانان مشکل است، گفت: توزیع ماسک‌های رایگان بین رانندگان طی روزهای آینده همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از انجام تست کرونا برای رانندگان تاکسی از طریق ثبت‌نام در سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان خبر داد و گفت: تست کرونا برای رانندگان با تخفیف ویژه انجام می‌گیرد و با ثبت‌نام از طریق سایت مربوطه معطلی برای انجام تست نیز بسیار اندک خواهد بود.

قنادان گفت: تاکسیرانان و خانواده آنها می‌توانند با ثبت نام در باشگاه رفاه تاکسیران از امکانات و خدمات مشاوره، معاینات پزشکی و خون‌گیری در زمینه آزمایشات آنتی‌بادی کووید ۱۹ بهره‌مند شوند.

وی بیان داشت: هزینه تست به صورت آزاد حدود ۱۵۱ هزار تومان  است که با تخفیف ۳۳ درصدی برای تاکسیرانان و خانواده آنها در مراکز مربوطه که در سایت باشگاه رفاه  تاکسیرانان هم ذکر شده انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی تهران در مورد آمار مسافران تاکسی در پایتخت گفت: آمار مسافران تاکسی با شیوع کرونا حدود ۵۰ درصد کمتر از قبل شده است.

/فارس 

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی