اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

نامجومطلق: از نقاط ضعف و قوت پاختاکور استفاده خواهیم کرد

نامجومطلق: از نقاط ضعف و قوت پاختاکور استفاده خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم پاختاکور ازبکستان را آنالیز کرده و آمادگی لازم را برای این مصاف داریم.

مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پاختاکور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: یک بازی بسیار حساس با پاختاکور داریم. این تیم را آنالیز کرده‌ایم و از نقاط ضعف و قوت آنها استفاده خواهیم کردم و امیدوارم یک بازی خوب را فردا به نمایش بگذاریم. ما هر 3 روز یک بار بازی‌های‌مان را برگزار می‌کنیم و ما رفته رفته تیم‌مان در شرایط بازی قرار می‌‌گیرد و وضعیت تیم‌مان بهتر می‌شود. در نیمه دوم بازی با الشرطه خوب بازی کردیم و شرایط‌مان بهتر شد و در بازی با الاهلی هم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و امیدوارم این روند تداوم داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص این موضوع که تیمش نسبت به پاختاکور بازی‌های کمتری انجام داده است، تصریح کرد: این موضوع هم جنبه مثبت دارد و هم جنبه منفی، جنبه مثبت آن این است که ما بازی‌های کمتری انجام دادیم و از لحاظ بدنی به نفع ما است و جنبه منفی آن هم این است که ما کمتر در شرایط بازی قرار داشتیم و نکته مهم‌تر این است که اگر الوحده در بازی‌ها حضور پیدا می‌کرد حتی شانس این را داشتیم که به عنوان سرگروه صعود کنیم و در مرحله بعد با تیم بهتری روبه‌رو شویم.

نامجومطلق در پاسخ به این سوال که 3 بازیکن مهم استقلال در بازی‌های گذشته گلزنی کردند آیا آنها در بازی فردا هم موفق به گلزنی خواهند شد؟ گفت: در این خصوص باید بگویم که ما 3 بازیکن مهم نداریم بلکه 25 بازیکن مهم داریم که  بازیکنان سطح اولی هستند. ما کار گروهی و تیمی انجام می‌دهیم و همه بازیکنان‌مان در موفقیت‌هایمان نقش دارند و گل‌های‌مان به وسیله یکسری از بازیکنان به ثمر می‌رسد. تمام بازیکنان ما جزو بهترین‌ها و تاثیرگذارترین بازیکن‌ها هستند. ما قبل از اینکه گل اول را به الاهلی بزنیم دروازه‌بان ما یک سیو بسیار عالی انجام داشت و همان سیو شرایطی را برای ما ایجاد کرد که بتوانیم الاهلی را ببریم.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است قائدی، مطهری و دیاباته با پیشنهاداتی مواجه شوند، آیا برای فصل بعد با استقلال قرارداد دارند؟ خاطرنشان کرد: قطعا این بازیکنان با استقلال برای فصل بعد قرارداد دارند و اگر اتفاق دیگری بیفتد و پیشنهادی داشته باشند به مسائل مدیریتی برمی‌گردد ولی از این حیث که با استقلال قرارداد دارند، بله قرارداد دارند.

 

 

کپی