اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

پاداش ۱۰ میلیون دلاری برای بازداشت رهبر جدید داعش

پاداش ۱۰ میلیون دلاری برای بازداشت رهبر جدید داعش

وزارت خارجه آمریکا پاداش در نظر گرفته شده در ازای دریافت اطلاعات منجر به دستگیری حجی عبدالله، رهبر جدید داعش را دو برابر کرده و این پاداش از ۵ میلیون دلار به ۱۰ میلیون افزایش یافته است.

«کسی که اطلاعات دقیقی از سرکرده جدید داعش که بتازگی رهبری داعش را بر عهده گرفته به ما بدهد و این خبر منجر به بازداشت این تروریست شود، 10 میلیون دلار پاداش خواهد گرفت.» این خبری است که وزارت خارجه آمریکا در صفحه توییتری وابسته به خود تحت عنوان «پاداش‌ها برای عدالت» منتشر کرده است.

صفحه رسمی توییتری برنامه «پاداش ها برای عدالت» این شخص یعنی حجی عبدالله، سرکرده داعش را تروریست و خائن معرفی کرده است. آنها عنوان کرده‌اند کسی که از این تروریست خبر دارد  باید آن را گزارش دهد.

برنامه «پاداش ها برای عدالت» به دنبال تحویل تروریست‌های بین المللی به دست عدالت و جلوگیری از اقدامات تروریستی بین‌المللی علیه شهروندان و دارایی های آمریکاست.

این در حالی است درماه ژوئن گذشته، وزارت خارجه آمریکا پاداش در نظر گرفته شده  در ازای دریافت اطلاعات منجر به دستگیری حجی عبدالله را دو برابر کرد و این پاداش از ۵ میلیون دلار به ۱۰ میلیون افزایش یافته است./ شفق نیوز 

 

  

کپی