اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

جوانان؛ بیشترین مبتلایان کرونا در امریکا

جوانان؛ بیشترین مبتلایان کرونا در امریکا

گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیمار‌ی‌ها در امریکا حاکی از آن است که جوانان بیشترین مبتلایان به بیماری کووید-19 در ایالات متحده هستند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در آمریکا اعلام کرد: جوانانی که در دهه 20 زندگی هستند بیش از گروههای سنی دیگر موارد ابتلا به بیماری کووید-19 را تشکیل می دهند.

در گزارش این مرکز آمده است: از ماه ژوئن تا اوت جوانانی که در دهه 20 زندگی بوده اند بیش از 20 درصد تمامی موارد ابتلا به بیماری کووید-19 را در این کشور تشکیل داده اند.

بنابر اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در آمریکا، موارد ابتلا در میان این گروه سنی می تواند مشکلات جدی را برای افراد مسن و گروههای آسیب پذیر در برابر نوع شدید بیماری ایجاد کند.

به گفته یکی از محققان ارشد دانشگاه جانز هاپکینز، افراد جوان آلوده به کروناویروس که نیازی به بستری در بیمارستان ندارند ویروس را به افراد مسن و افراد آسیب پذیر منتقل می کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از هلث دی نیوز، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در آمریکا اعلام کرد: شیوع بیشتر موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در میان جوانان تنها در ایالات متحده نیست. در اروپا نیز میانگین سنی مبتلایان به بیماری کووید-19 از 54 سال در فاصله ماههای ژانویه تا مه به 39 سال در فاصله ماههای ژوئن و جولای رسیده است./ ایسنا

جوان‌ها کرونا را در قاره امریکا پخش کردند

کرونا سلامت روان جوانان امریکایی را نشانه گرفت
 

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

 

 
کپی