اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تمام شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند

تمام شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه همه شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، گفت: این وضعیت برای نخستین بار در استان اتفاق افتاده است.

دکتر محمدحسین صومی پنجشنبه شب در گفت و گوی خبری عدم رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی را علت وضعیت قرمز استان عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همراهی مردم در هفته های آتی وضعیت استان بهتر شود.

پویش ماسک کویید در تبریز راه اندازی شد

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از راه اندازی پویش " ماسک کویید " در تبریز خبرداد و گفت: این پویش به منظور اطلاع رسانی در زمینه کرونا راه اندازی شده است.

دکتر عباسعلی درستی اظهار کرد: در این طرح دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز شرکت دارند و با استقرار در مناطق مختلف شهر آگاهی لازم را در جهت کنترل ویروس کویید 19 به شهروندان ارائه می دهند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم امروز گفت: تاکنون ۴۳۶ هزار و ۳۱۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۷۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۵ هزار و ۱۵ نفر رسیده است.

سیما سادات لاری اعلام کرد: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند./ ایرنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی