اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

هتل ورزش گلستان افتتاح شد

هتل ورزش گلستان افتتاح شد

هتل ورزش گلستان همزمان با افتتاح متمرکز پروژه‌های وزارت وزرش و میراث فرهنگی به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر روحانی افتتاح شد.

هتل ورزش گلستان در زمینی به وسعت ۶۰۰۰ مترمربع، با زیربنای ۵۱۹۸ مترمربع، در ۵ طبقه، با ۸۵ اتاق و ۱۷۰ تخت و با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان در گرگان ساخته شد.

استاندار گلستان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه گلستان از ظرفیت بالایی در بخش ورزش برخوردار است، گفت: ورزشکاران گلستانی در ۹۶ رشته ورزشی در حال فعالیت هستند.

هادی حق‌شناس بیان کرد: ظرفیت هتل ورزش می‌تواند بستر مناسبی جهت میزبانی بازی‌های ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی باشد. امیدواریم با حمایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تا پایان دولت تدبیر و امید سالن ورزشی ۶ هزار نفری گرگان را به سرانجام مناسبی برسانیم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیز در حاشیه این مراسم گفت: در دهه فجر امسال ۲۲ پروژه ورزشی در سطح کشور به بهره‌برداری می‌رسد. با افتتاح این پروژه‌ها، ۲۳۸ هزار مترمربع به فضای سرپوشیده و ۶۴ هزار مترمربع به فضای روباز ورزشی کشور افزوده می‌شود.

حسن کریمی خاطرنشان کرد: عملیات ساخت هتل ورزش گلستان از سال ۱۳۹۱ آغاز شده بود و برای تکمیل آن در مجموع ۲۵ میلیارد تومان هزینه شد./ ایسنا

کپی