اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

عنایتی: بهترین اقدام نامجومطلق استفاده از سه مهاجم بود

عنایتی: بهترین اقدام نامجومطلق استفاده از سه مهاجم بود

پیشکسوت استقلال گفت: بهترین و موثرترین اقدامی که مجید نامجومطلق در بازی با الاهلی انجام داد استفاده از سه مهاجم در ترکیب ثابت بود و قدرت هجومی استقلال افزایش پیدا کرد.

«رضا عنایتی» روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال بعد از مدت ها توانست بازی هدفمند با برنامه و زیبایی را مقابل الاهلی عربستان به نمایش بگذارد و با پیروزی پر گل به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

وی افزود: بهترین و موثرترین اقدامی که مجید نامجومطلق در بازی با الاهلی انجام داد استفاده از سه مهاجم در ترکیب ثابت بود و قدرت هجومی استقلال افزایش پیدا کرد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: مهدی قایدی روز پر فروغی را پشت سر گذاشت و توانست با گل‌زنی و دادن پاس گل نقش مهمی در پیروزی استقلال داشته باشد.

عنایتی تصریح کرد: استقلال حال باید با پاختاکور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا روبرو شود و به طور حتم این بازی حساس‌ترین بازی آسیا خواهد بود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال این توانایی را دارد الهلال عربستان را ببرد چرا که این تیم بازیکنان خوبی دارد و به طور حتم آنها با انگیزه فراوان در این جدال به میدان خواهند رفت./ایرنا

کپی