اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

دستگیری 9 نفر از عاملان سرقت های به عنف و مسلحانه سیستان و بلوچستان

دستگیری 9 نفر از عاملان سرقت های به عنف و مسلحانه سیستان و بلوچستان

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس 9 نفر از عاملان سرقت‌های به عنف و مسلحانه در سطح استان دستگیر و 18 فقره سرقت کشف شد. سردار احمد طاهری در گفت و گو با خبرنگار فارس فارس در زاهدان اظهار کرد: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های به عنف و مسلحانه، طی یک هفته گذشته 9نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی کردند.


وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی در شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر" ،"سراوان"،"چابهار" و "خاش" با هماهنگی قضائی در عملیات های مقتدرانه این افراد سابقه دار را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه بیان داشت: در این رابطه علاوه بر کشف 2 دستگاه خودرو ی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 10دستگاه تلفن همراه مسروقه و مقادیری وجه نقد، یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری به همراه تعدادی سلاح سردکشف شد

سردار طاهری تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به 2 فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه مغازه، 3 فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه،4 فقره سرقت به عنف منزل، 2 فقره سرقت به عنف خودرو و 5 فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد./فارس

کپی