اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

درگذشت راهدار فداکار در جنوب کرمان

درگذشت راهدار فداکار در جنوب کرمان

رییس راهداری شهرستان عنبرآباد هنگام عملیات راهداری دچار حادثه شد و پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: : رییس  راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد دیروز در محور بزرگراهی "جیرفت – بندرعباس" (بزرگراه خلیج فارس )   هنگام جابجایی و خروج  لاشه گوسفند تلف شده  از وسط بزرگراه متاسفانه دچار  حادثه شد.

مسعودجمیلی افزود: در این حادثه بعلت  انحراف یک خودروی پراید وبرخورد با  سرپرست راهداری شهرستان عنبرآباد وی دچار جراحات شدید شد و در بیمارستان جیرفت جان باخت.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: علت خروج از محور خودروی پراید و برخورد با رئیس اداره راهداری  هنگام ماموریت در دست بررسی است .

وی با بیان اینکه خودروی اداره راهداری در خارج از محور راه متوقف و رئیس اداره پس از حمل لاشه گوسفند تلف شده در حاشیه شانه خاکی مورد برخوردخودرو قرار گرفته  است افزود: با اعزام کارشناسان اداره ایمنی و حریم اداره کل به محل حادثه زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: وجود این لاشه در یکی از محورهای پر تردد جنوب کرمان و از محورهای شریانی می توانست در فاصله کوتاهی جان چندین راننده و خانواده را در تردد از این نقطه به خطر بیاندازد که با حس انساندوستی و وظیفه سازمانی این همکار فداکار اداره جان خودش به خطر افتاد تا  دیگران را نجات دهد./صداو سیما

 

کپی