اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

انتقاد تند حسن کامران از خودرو چند صد میلیونی نمایندگان

انتقاد تند حسن کامران از خودرو چند صد میلیونی نمایندگان

حسن کامران خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم به دریافت خودرو دناپلاس از سوی برخی نمایندگان انتقاد کرد و گفت: امروز هفته دفاع مقدس است وقتی جانباز شیمیایی ما و رزمنده معسر ما در زندگی روزمره‌اش مانده است شما با این توجیهات خجالت نمی‌کشید؟

حسن کامران نماینده سابق مجلس در واکنش به دریافت ماشین های چند صد میلیونی نمایندگان مجلس یازدهم در ویدئویی گفت: امروز سخنگوی مجلس شورای اسلامی توجیهی را درباره خودرو اتخاذ کرد که متاسف شدیم. هر دوره این توجیهات است. بابا کسی که به مجلس می‌آید مگر باید خانه‌اش عوض شود، دلار و ماشین بگیرد و لباسش را عوض کند؟ امروز هفته دفاع مقدس است وقتی جانباز شیمیایی ما و رزمنده معسر ما در زندگی روزمره‌اش مانده است شما با این توجیهات خجالت نمی‌کشید؟ مجلس حمل و نقل دارد و مانند ادارات دیگر نمایندگان را می‌برد و می‌آورد این چه توجیهی است. چهارسال آمده‌اند مجلس لباس و خانه و ماشینشان را عوض کنند و بچه‌هایشان را سر کار بگذارند؟ دست از این کارها بردارید .

 به مجلس آمدید تا خانه و ماشین عوض کنید؟

او گفت: من انتظار داشتم مجلس انقلابی بگوید ارز ماموریتی قطع شود چون پول آن از بیت المال پرداخت می‌شود.

کامران به دوران نمایندگی خود اشاره کرد و گفت:  من شش دوره مجلس بودم در این شش دوره به یکی از نمایندگان گفتم تو که دور قبل ماشین گرفته بودی گفت این دوره گرفتم برای دامادم. از این توجیهات دست بردارید و توبه کنید استغفار بطلبید آن هم در هفته دفاع مقدس که یک رزمنده معسر در تامین داروی خود و حتی کیسه ادرار درمانده است شما چنین رفتار می‌کنید؟  حداقل از یمنی‌ها یاد بگیرید که با نان خشک رزم می‌کنند دم از شهید سلیمانی هم نزنید شهید سلیمانی اینگونه بود که دائما اسم او را می‌برید؟ جبران مافات کنید. / خبرآنلاین

کپی