اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
محرومیت‌ها درنهایت به نفع ما تمام خواهد شد

ژاوی: فعلاً سپاهان اما پرسپولیس حریف دشواری خواهد بود

ژاوی: فعلاً سپاهان اما پرسپولیس حریف دشواری خواهد بود

ژاوی ارناندس سرمربی السد گفت که سپاهان بسیار قوی و با دیسیپلین است و بازی با توپ قدرتمندی دارد.

 ژاوی ارناندس سرمربی تیم السد در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش گفت: خوشحال هستم که قبل از بازی آخر به مرحله بعدی صعود کردیم و نباید برای راهیابی به مرحله بعد نگران نتیجه مقابل یک رقیب بسیار دشوار باشیم. مقابل سپاهان مسلماً باید برای پیروزی به میدان برویم. سپاهان تیمی بسیار قوی و با دیسیپلین است که به خوبی دفاع می‌کنند، بازی با توپ قدرتمندی دارند و ‌‌رویارویی با آنها برای هر تیمی در آسیا بسیار دشوار است.

او در مورد شانس تیم برای صدرنشینی عنوان کرد: ما هنوز شانس کسب مقام نخست گروه را داریم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا در صدر جدول قرار بگیریم. دو بازیکن محروم داریم که زمان مناسبی برای محرومیت است، چرا که بازیکنان در خلال این تورنمنت طولانی احتیاج به استراحت هم دارند. خوشحال هستم که جوانان بسیار خوبی در السد حضور دارند که این زمانی است که به آنها میدان داده شود تا خود را در رقابت‌هایی اینچنین ثابت کنند.

وی درباره تقابل با پرسپولیس در یک هشتم نهایی اظهار داشت: ما باید منتظر نتیجه بازی خودمان مقابل سپاهان باشیم و ببینیم النصر هم چه نتیجه‌ای به‌دست می‌آورد. بعد از آن نگران این خواهیم بود که در مرحله بعد مقابل کدام تیم قرار بگیریم. پرسپولیس یا هر تیم دیگری در جمع هشت تیم دیگر اولین مرحله حذفی منطقه غرب رقبای دشواری خواهند بود. سال گذشته مقابل الدحیل قرار گرفتیم، اما در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا با یک اشتباه، از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازماندیم. فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی با سپاهان هست.

ستاره سابق بارسلونا در پایان صحبت هایش در مورد تیم های قدرتمند این گروه عنوان کرد: در مجموع تیم‌هایی که اینجا هستند برای مراحل بعدی آنالیز کردم و پاختاکور نظر من را جلب کرده است. به عنوان یک بازیکن مقابل آنها به میدان رفتم و آنها بسیار پرقدرت هستند. بازی مقابل تیم حال حاضر آنها برای هر تیمی دشوار خواهد بود./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

لیگ قهرمانان آسیا| سپاهان با توقف مقابل العین حذف شد/ وداع دومین تیم ایرانی و تغییری که «نوید‌بخش» نبود

کپی