اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

فرشاد پیوس سرمربی ویستا توربین تهران شد

فرشاد پیوس سرمربی ویستا توربین تهران شد

مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی به عنوان سرمربی فصل آینده تیم ویستاتوربین تهران در لیگ دسته دوم کار را دنبال خواهد کرد.

فرشاد پیوس، مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی که در فصل گذشته به عنوان سرمربی چوکای تالش موفق به کسب سهمیه صعود این تیم به لیگ دسته اول شده بود، دقایقی پیش با باشگاه ویستاتوربین تهران برای هدایت این تیم در فصل آینده لیگ دسته دوم به توافق دست یافت.

پیوس که طی سالیان اخیر موفق به صعود با تیم‌های شهید قندی یزد، چوکای تالش، سپیدرود رشت و خونه به خونه بابل به دسته بالاتر شده، اکنون چالشی دیگر را پیش روی خود می‌بیند و امیدوار است با توجه به تجربه‌ای که در این مسیر دارد، موفق به صعود با این تیم به لیگ دسته اول شود.

 

 
اینجا ماشینت رو رایگان قیمت بگیر و کارشناسی کن!

ویستاتوربین در فصل گذشته لیگ دسته سوم، موفق به کسب سهمیه صعود به لیگ دسته دوم شده بود و در زمینه تعمیر موتور هواپیما فعالیت دارد و اکنون فرشاد پیوس به عنوان سرمربی تیم فوتبال آن، امیدوار به صعودی دوباره به لیگ دسته اول و به سرانجام رساندن این چالش دوباره در عرصه مربیگری است.

فرشاد پیوس در فصل گذشته با هدایت چوکای تالش موفق شده بود این تیم را بعد از سال‌ها به لیگ دسته اول برساند و در نهایت بعد از عدم توافق برای ادامه همکاری با این باشگاه به دلیل بلندپروازی‌هایش برای دستیابی به نتایج موفق و جمع کردن تیمی در قواره لیگ آزادگان، از ادامه همکاری انصراف داد. 

مهاجم محبوب پرسپولیسی‌ها در دهه هفتاد، در کسوت مربیگری سابقه حضور روی نیمکت تیم‌های تربیت یزد، شموشک نوشهر، تراکتور، هما، برق شیراز، خونه به خونه، سپیدرود و چوکا تالش را در کارنامه دارد و اکنون ویستاتوربین به عنوان چالشی جدید در عرصه مربیگری برای صعود به لیگ دسته اول پیش روی او قرار گرفته است.

در حکم محمد باستانی، رییس هییت مدیره شرکت دانش بنیان تعمیر هواپیمایی ویستا توربین برای سرمربیگری فرشاد پیوس در این تیم در لیگ دسته دوم آمده است:

/ ورزش سه

کپی