اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

نجات مادر و 2 فرزندش در آتش سوزی ساختمان ۶ طبقه

نجات مادر و 2 فرزندش در آتش سوزی ساختمان ۶ طبقه

آتش سوزی اتاق سرایداری در یک ساختمان ۶ طبقه مسکونی واقع در خیابان سهروردی، آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه کشاند.

 صبح امروز در پی تماس ساکنان یک ساختمان شش طبقه مسکونی با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله و همزمان آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۳، ۷۳ و گروه امداد ونجات ۱۳ این سازمان را به خیابان شهید بهشتی، خیابان سهروردی شمالی روانه کرد.

یدالله مددی معاون منطقه ۶ عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل آتش سوزی حضور یافته بود، گفت: آتش سوزی در یک اتاق سرایداری به مساحت تقریبی ۲۰ متر مربع که در طبقه منفی یک قرار داشت، رخ داد.
وی با اشاره به انتشار دود ناشی از این آتش سوزی از مسیر رمپ پارکینگ منفی ۱ به طبقات فوقانی و راهروها، اضافه کرد: نیرو‌های آتش نشانی بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به تجهیزات حفاظت فردی، در قالب دو گروه عملیات خود را آغاز کردند.
مددی ادامه داد: یک گروه از آتش نشانان توانستند به سرعت خود را به کانون آتش سوزی رسانده وشعله‌های آتش را مهار کنند و گروه دیگر نیز به جستجو درداخل طبقات ساختمان پرداختند و موفق شدند سه نفر از ساکنان یکی از واحد مسکونی در طبقات بالایی که شامل مادر و دو فرزندش بود را به سلامت از محیط خطرناک به محلی امن انتقال دهند./ صدا وسیما 

 

کپی