اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

تصادف مرگبار خودرو ساندرو در شهرک غرب

تصادف مرگبار خودرو ساندرو در شهرک غرب

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: یک دستگاه خودرو سواری ساندرو به علت برخورد با یک دستگاه اتوبوس در خیابان خوردین موجب مرگ راننده و مصدوم شدن سه سرنشین خودرو گردید.

 سرهنگ احسان مومنی اظهار داشت: ساعت  ۰۸:۲۵  صبح  امروز یک فقره تصادف فوتی در محدوده جنوب به شمال خوردین قبل از هرمزان  از طریق مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ به اپراتور مرکز منطقه ۲ گزارش می‌شود که بلافاصله تیم کارشناسی منطقه مذکور در موقعیت حاضر می گردد.

سرهنگ احسان مومنی ادامه داد: یک دستگاه سواری ساندرو  که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بود، به شدت با یک دستگاه اتوبوس دو کابین که در حاشیه خیابان پارک و متوقف بود، برخورد می‌کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: راننده خودرو ساندرو به  دلیل سرعت زیاد خودرو، قادر به کنترل وسیله نقلیه نبوده و به شدت با یکدستگاه اتوبوس دو کابین که در حاشیه خیابان پارک بوده  برخورد می‌کند که در این حادثه متاسفانه راننده خودرو ساندرو فوت و سه  سرنشین آن نیز مصدوم شدند. 

وی گفت: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند و به ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار تلاش کردند و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ موُمنی به رانندگان و سرنشینان خودرو تاکید کرد: رانندگان محترم قبل از شروع حرکت استراحت کافی داشته باشند  و هنگام حرکت خودرو از کمربند ایمنی استفاده کنند و در ساعت‌های خلوتی معابر با سرعت مطمئن حرکت کنند.

وی یادآوری کرد: سرعت مطمئن سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتواند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند./ ایرنا  

 

کپی