اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

توزیع سرانه بهداشتی مدارس ظرف هفته های آتی

توزیع سرانه بهداشتی مدارس ظرف هفته های آتی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از توزیع سرانه بهداشتی مدارس خبرداد.

 قاسم احمدی لاشکی در نشست با رئیس و معاونان و همکاران منطقه ۱۳ آموزش وپرورش شهر تهران عنوان کرد و گفت: سعی ما این است که تارسیدن  به موج سوم شیوع کرونا فرصتی را فراهم کنیم تا معلمان درسال تحصیلی جدید با دانش آموزان از نزدیک آشنا شوند و متناسب با وضعیت آموزشی دانش آموز بتواند با او ارتباط برقرار کند و ازفضای مجازی بالاترین بهره را ببرد

وی خطاب به معلمان کشورگفت: انتظار دارم که همکاران خوبمان در سرکلاس با درک وضعیت پیش آمده دراثر بیماری کرونا و وظایف و ماموریت های که برعهده نظام تعلیم و تربیت است با جدیت و رعایت پروتکل های بهداشتی ،پرچم آموزش کشور را برافراشته دارند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از توزیع سرانه بهداشتی مدارس خبرداد و گفت: تاکنون ۱۳۰میلیارد تومان توزیع شده است که باید مدیران سازو کار رسیدن این سرانه به مدارس را فراهم کنند. ۱۷ میلیارد تومان دیگر هم تامین اعتبار شده که درهفته های آتی توزیع خواهد شد. خوشبختانه بر اساس نظارت های به عمل آمده در۸۵ درصد مدارس این پروتکل ها صدرصد اعمال می شود.

احمدی لاشکی خواستار همراهی و همیاری نهادها و یا دستگاههای اجرایی برای تجهیز مدارس و راه اندازی امر آموزش شد و تصریح کرد: برنامه ریزی شده است تابه طور سرزده به صورت مستمر از مدارس بازدید شود و در این بازدید ها بعضا نمایندگان مجلس هم حضور خواهند داشت.

/ایسنا 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی