اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

سریال‌های نوجوانانه آی فیلم در صفحه اختصاصی «کودک و نوجوان»

سریال‌های نوجوانانه آی فیلم در صفحه اختصاصی «کودک و نوجوان»

مجموعه تلویزیونی «بهترین تابستان من» به جمع سریال‌های نوجوانانه آی فیلم در صفحه اختصاصی «کودک و نوجوان» این سایت اضافه شد.

 شبکه آی فیلم صفحه ویژه «کودک و نوجوان» را با هدف بهره گیری کودکان و نوجوانان از فیلم و سریال های ایرانی جذاب مناسب این سنین در شرایط ویژه شیوع کرونا راه اندازی کرده است.

با اضافه شدن بخش ویژه «کودک و نوجوان» به وب سایت شبکه آی فیلم، مجموعه تلویزیونی «بهترین تابستان من» به کارگردانی«علی بهادر» نیز برای تماشای مخاطبان نوجوان در این صفحه از وب سایت فارسی آی فیلم قرار گرفته است.

این مجموعه تلویزیونی درباره یک نوجوان پرشور یزدی به نام «سعید» است که بهترین تابستان زندگی‌اش را در پشت جبهه‌های جنگ می‌گذراند. قصه این سریال حول روزهای هشت سال دفاع مقدس می‌گذرد و در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است.

این سریال که محصول سال ۱۳۷۵ است به مناسبت هفته دفاع مقدس در بخش «کودک و نوجوان» سایت آی فیلم بارگذاری شده و بازیگرانی چون علی اسحاقی، علی صادقی، سید جواد هاشمی، حسین خانی بیک، فاطمه طاهری و مهدی صباغی در آن به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

در صفحه ویژه کودکان و نوجوانان وب سایت آی‌فیلم فارسی (http://fa.ifilmtv.com/s/koodak) سریال‌های خاطره انگیزی چون «خونه مادربزرگه»، «قصه‌های تا به تا»، «دنیای شیرین» و «دنیای شیرین دریا» و ...  را هم مشاهده و دریافت کنید.

استفاده از این صفحه  با اینترنت نیم‌بها امکان پذیر است.

کپی