اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

کرونا در کیش؛‌ تداوم ممنوعیت برگزاری کلاس‌های حضوری

کرونا در کیش؛‌ تداوم ممنوعیت برگزاری کلاس‌های حضوری

شورای سلامت جزیره کیش ظهر امروز و به منظور اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح جزیره، تشکیل جلسه داد و مصوبات تازه‌ای ابلاغ کرد.

بر این اساس،‌ سخنگوی شورای سلامت کیش، از تمدید دور کاری تمام شاغلان مستقر در منطقه آزاد کیش که دارای بیماری زمینه ای هستند به مدت یک ماه دیگر خبر داد و گفت: با توجه به شرایط موجود در سطح کشور و منطقه، تمام پرسنل دارای بیماری‌های زمینه‌ای با ارائه مدارک پزشکی به محل کار و هماهنگی با مدیر مربوطه میتوانند به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند.

محمدرضا رضانیا بر لزوم  برگزاری کلاس های آموزشی غیر حضوری در جزیره کیش تاکید کرد و گفت: تمام کلاس های آموزشی از جمله موسسات آموزشی و آموزش و پرورش، تا اطلاع ثانوی از برگزاری هر گونه کلاس حضوری خودداری کنند.

وی با بیان این که فعالیت مدارس فوتبال در مناطق پر خطر یا قرمز تا اطلاع ثانوی ممنوع است گفت: کار گروهی زیر نظر شورای سلامت کیش در خصوص برگزاری لیگ فوتبال جزیره کیش تشکیل خواهد شد.

سخنگوی شورای سلامت کیش در رابطه با مجموعه فیاک اظهار داشت: این مجموعه شامل درمانگاه و بخش بستری بیماران کرونایی تجهیز و روند انتقال این بخش به مجموعه فیاک در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است./ ایرنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی