اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

تصادف آتشین خودروی جنسیس با درخت/واژگونی خونین پژو در خیابان شیخ بهایی

تصادف آتشین  خودروی جنسیس با درخت/واژگونی خونین پژو در خیابان شیخ بهایی

یک دستگاه سواری جنسیس درپی برخورد با درخت در فرمانیه اتش گرفت.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ سرهنگ احسان مومنی درتشریح تصادفات بامدادی رخ داده در پایتخت اظهارکرد:  حوالی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز دو دستگاه سواری پژو ۲۰۶ درحال تردد در خیابان فرمانیه بودند که در محدوده نارنجستان۷ با یکدیگر تصادفی سطحی کردند، اما در ادامه این دو خودرو با یک دستگاه خودروی جنسیس و پژو۲۰۶ دیگر برخورد کردند که درپی آن خودرو جنسیس پس از برخورد با درخت دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه تن دچار مصدومیت شدند، گفت: با حضور به موقع عوامل امدادی این افراد به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا علت این حادثه از سوی کارشناسان تصادف اولیه دو خودروی پژو ۲۰۶ اعلام شده است.

وی همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری پژو در خیابان شیخ بهایی خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۷:۲۰ صبح امروز  در محور شرق به غرب بزرگراه همت خیابان شیخ بهایی رخ داد که پس از حضور عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در محل مشاهده شد که سواری پژو در حال تردد در مسیر بوده که به شدت با تیر چراغ برق حاشیه راه برخورد کرده و پس از آن واژگون شده است.

مومنی با بیان اینکه راننده خودرو در کابین محبوس شده بود، افزود: اقدامات لازم با حضور امدادگران برای خارج کردن راننده محبوس و انتقالش به مراکز درمانی انجام شد. همچنین کارشناسان با بررسی علت حادثه متوجه شدند که عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل سرعت زیاد سبب وقوع این حادثه شده است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به تصادف جرحی میان کامیون و پژو در بزرگراه بابایی نیز اشاره کرد و  گفت: این حادثه نیز در ساعت ۵ بامداد امروز در محور غرب به شرق بزرگراه بابایی روی پل شهید باقری رخ داد و در پی آن راننده پژو که دچار مصدومیت شده بود به مراکز درمانی منتقل شد.

مومنی درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو را به عنوان علت وقوع این حادثه تشخیص داده و اعلام کردند./ ایسنا 

کپی