اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

جوکوویچ: خوشحالم در یکی از بهترین نسل‌های تاریخ تنیس قرار دارم

جوکوویچ: خوشحالم در یکی از بهترین نسل‌های تاریخ تنیس قرار دارم

مرد شماره یک تنیس جهان گفت: از اینکه در یکی از بهترین نسل‌های تنیس قرار دارم خوشحالم.

 نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان از اینکه بخشی از یکی از بهترین نسل‌های تاریخ تنیس است، ابراز خوشحالی کرد. جوکوویچ همچنین گفت که رافائل نادال بازیکن علاقه او در رقابت‌های اوپن فرانسه است.

نواک جوکوویچ در گفت‌وگویی اظهار داشت: می‌توانم بگویم در ورزش ما، تعداد گرنداسلم‌ها و هفته‌ها برای کسب عنوان شماره یک، هدف اصلی است.

وی افزود: همه ما (خودش، فدرر و نادال) مسیرهای خاص خود و مشاغل منحصر به فردی داریم اما در عین حال لحظه‌ای را زندگی می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد با هم باشیم. این قطعاً یکی از بهترین نسل‌های تاریخ تنیس و من سپاسگزارم که در این دوره با این دو بازیکن هستم.

مرد شماره یک تنیس جهان خاطرنشان کرد: هر زمان که بتوانیم برابر یکدیگر بازی می‌کنیم و این برخوردها کلاسیک واقعی است. بله راجر فدرر اکنون مصدوم است و من امیدوارم به زودی بهبود یابد. در حال حاضر بازیکنان جوان‌تری داریم، یک قهرمان گرند اسلم جدید مانند دومینیک تیم.

این تنیسور 33 ساله صرب، در خصوص حضور نادال در رولان گاروس عنوان کرد: ما می‌دانیم که رافائل نادال بهترین بازیکن رولان گاروس است. او فقط ۲ مسابقه را در آنجا باخته و سابقه چشمگیری دارد.

جوکوویچ گفت: تیم هم یکی از نامزدهای قهرمانی است. او قبلاً در آنجا ۲ فینال بازی کرده است./ فارس

کپی