اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

اعتراف به سرقت قطعات خودرو در کرمان

اعتراف به سرقت قطعات خودرو در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک سارق حرفه ای محتویات و قطعات خودرو و کشف 30 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 23 این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محمد رضا فدا"  گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو در شهر کرمان، دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت ها مشخص شد، سرقت ها توسط یک سارق حرفه ای انجام شده است که پس از شناسایی سارق و هماهنگی با مقام قضائی، متهم در یک عملیات غافلگیرانه توسط ماموران کلانتری 23 شهر کرمان در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ فدا با اشاره به کشف تعدادی اموال مسروقه از مخفیگاه این سارق تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس لب به سخن گشوده و به 27 فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو و 3 فقره سرقت معابر در شهرستان کرمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: شهروندان به هشدار های انتظامی و آموزش های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت توجه ویژه داشته و کاربردی کنند.#پلیس 

کپی