اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بگذارید تا بمیرم

بگذارید تا بمیرم
آرزوکیهان

دختر 7 ساله مکزیکی که در پی آزار و شکنجه های پدر و مادرش به بیمارستان منتقل شده بود از پزشکان خواست که نجاتش ندهند و بگذارند تا بمیرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، "یاز"7 ساله با نشانه هایی از ضرب و شتم ، سوزاندن سیگار بر دستان ، دهها مورد آزار جنسی حالش وخیم شده و به بیمارستانی در ایالت پوئبلا منتقل شده بود تا تحت درمان قرار گیرد.

گزارش های پزشکی نشان میدهد که وضعیت جسمانی و روحی این دختر 7 ساله بسیار وخیم بوده و از پزشکان خواسته تا بمیرد تا مجبور نباشد دوباره به خانه پدری اش باز نگردد.

سخنگوی پلیس اعلام کرد که تحقیقاتی در این ارتباط آغاز شده و عموی دختر بچه به جرم آزار جنسی وی تحت تعقیب قرار گرفته است و پدر و مادر "یاز " نیز به جرم کودک آزاری بازداشت شده اند.

با انجام تحقیقات بیشتر در این ارتباط روشن شد که "یاز " خواهری 3 ساله نیز داشته که چند ماه قبل مرده و پدر و مادرش علت مرگ وی را خفگی تصادفی عنوان کرده اند اما گمان می رود که خواهر 3 ساله "یاز " نیز به دست پدر و مادرش به قتل رسیده باشد.

"فریداگوئرا" فعال حقوق زنان معتقد است که با وجودیکه مادر "یاز " به جرم همدستی با شوهرش دستگیر شده خود نیز قربانی خشونت خانگی باشد و از ترس با همسرش همکاری داشته است.با این وجود پلیس تحقیقات گسترده ای را در ارتباط با پرونده خشونت خانگی و کودک آزاری آغاز کرده است سخنگوی پلیس بیان کرد که منتظریم تا حال عمومی دختر 7 ساله بهتر شده و پرده از جنایت های پدر و مادر وحشی اش بردارد.

---
کپی