اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

دردسرهای سریال «دل»

دردسرهای سریال «دل»

سریال‌های شبکه نمایش خانگی جای خودشان را میان مخاطبان پیدا کرده‌اند اما گاهی سریال‌هایی مانند «دل» باعث می‌شوند مخاطبان از آنها انتقاد کنند. «دل» سریال پربیننده‌ای است اما ریتم کند آن و منطق ماجراهایش مسأله‌ای است که هر هفته صدای مخاطبان را در می‌آورد اما آخرین قسمت این سریال در این زمینه رکورد زد و اینکه سعید راد پس از بیرون آمدن از کما با پرستاران و پزشک‌ها درگیر شد شوخی‌ها و انتقادهای زیادی همراه داشت که بسیاری از آنها را در شبکه‌های اجتماعی خواندیم.

 سعید راد پس‌از این انتقادها گفت‌و‌گویی انجام داد و گفت از بازی در این سریال پشیمان است و قسمت هفتم متوجه اشتباهش شده اما به علت اخلاق حرفه‌ای در پروژه مانده و البته گفت خودش اصلاً سریال را ندیده است. حرف‌های سعید راد بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت: ‌‎«سعید راد چقدر حرفه‌ای عذرخواهی کرد واقعاً سلبریتی‌ها و مسئولان ما به‌جای هزارجور صغری و ‌کبری و دلیل و برهان آوردن اگر یاد می‌گرفتن برای کار اشتباهی که کردن معذرت‌خواهی کنن و سعی در جبران آن کار داشته باشند همه چیز گل و بلبل میشد.»، «‏سعید راد یه مصاحبه کرده. کاری به قبل و‌ بعدش ندارم، ولی خوب شیر رو باز کرده روی همه توی سریال. همینقدر رک بودن خوبه. ممکنه بگین چرا قبلش نگفته؟ چون حرفه‌‌ایه و کوچکترین حرفی می‌زد شانتاژ علیه گروه و... محسوب می‌شد.»، «‏شمارو به دیدن این قسمت سریال «دل» دعوت می‌کنم. علم پزشکی کمر راست نمیکنه دیگه.

طرف یه ماه تو کما بود یهوووو پاشد سرم و اکسیژنو همه چیو کند بدو بدو اومد بیرون همه پرسنل رو هم زد»، «‏خدایی سریال دل شبیه این رمانایه که تو دوران تباهیت می‌خوندیم»، «‏سریال دل رو قشنگ میشه به‌عنوان شکنجه استفاده کرد.»، «‏سعیدراد از بازی تو سریال دل پشیمون شده و این حرف‌ها رو زده آخه شما با این تجربه و سن و سال جز انگیزه مالی جذب چه چیز این پروژه شدی که الان آرسن لوپن بازی در میاری و سنگ مردم روبه سینه می‌زنی.آقای راد کاش بعد از دهه ۶۰دیگه فیلم بازی نمی‌کردی و میذاشتی همون خاطرات خوبت باقی بمونند.»، «‏سریال تموم شده و همه تهوع گرفتن تازه سعید راد یادش افتاده اشتباه کرده دل بازی کرده!»، «‏سعید راد قرارداد بسته و بازی کرده حالا میگه نباید تو سریال دل بازی میکردم. نخوندی فیلمنامه رو؟»، «‏خود بازیگر سریال دل گفته من این سریال رو نمی‌بینم، اون وقت یه عده میرن پول میدن هفته‌ای یه ساعت افتضاح منوچهر هادی رو ببینن.»، «‌‏طرف یه ویدیو انتقادی درباره سریال ‎دل ساخته و ریتم کند سریال رو با اشاره به یه سری جزئیات مسخره کرده. بعد ‎منوچهر هادی برای اینکه بگه من با جنبه‌ام، همون رو تو صفحه خودش منتشر کرده. باجنبه! ناراحت نمیشی اگه ما هم ازت بخوایم که دیگه سریال نسازی؟ میشه اینم تو صفحه‌ات منتشر کنی؟»، «‏حیف عمرهایی که پای دیدن این ‎سریال دل حروم شد، این قسمت که فیلم هندی باید پیشش لنگ مینداخت»، «پیشنهاد می‌کنم دوستان به‌جای عجله برای ساختن مجموعه‌ای دیگر، کمی به خودشون و ما استراحت بدن و بیش‌تر مطالعه کنن...محترمانه با شعور و جیب مخاطب برخورد کنن».‌‌

کپی