اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

اوحدی:

بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای علیه کشور اقدام می‌کنند

بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای علیه کشور اقدام می‌کنند

معاون رئیس جمهوری گفت: یکی از ابزارهای مهم استکبار در جنگ نرم فضای مجازی است و امروز شاهد تحولات بزرگی در عرصه این فضا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

مهندس سعید اوحدی امروز در دیدار با سردبیران خبر سازمان صدا وسیما با اشاره به تصمیمات استکبار جهانی برای ایجاد جنگ نرم علیه کشور افزود: استکبار به این نتیجه رسیده که با جنگ سخت و از طریق سلاح‌های نظامی نمی‌تواند علیه جمهوری اسلامی ایران به نتیجه‌ای برسد و به این دلیل رویکرد جنگ نرم را در پیش گرفته است.
وی افزود: در عرصه جنگ سخت از سلاح‌های کشتار استفاده می‌شود و انسان‌ها طی این نوع جنگ به شهادت می‌رسند، اما فضای جنگ نرم کاملاً متفاوت است و آرمان‌های انسانی مورد هدف قرار می‌گیرند. یکی از ابزارهای مهم استکبار در جنگ نرم فضای مجازی است و امروز شاهد تحولات بزرگی در عرصه این فضا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

اوحدی گفت:‌ یکی از ابزارهای مهم استکبار در جنگ نرم فضای مجازی است و امروز شاهد تحولات بزرگی در عرصه این فضا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.
معاون رییس جمهوری تصریح کرد: اکنون بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی با جهت‌گیری علیه نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت هستند و در هیچ کشوری این تعداد شبکه برای هجمه به یک کشور وجود ندارد. هدف این شبکه‌ها از بین بردن اعتماد عمومی به‌ عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نظام است.
اوحدی با تأکید بر جایگاه بسیار مهم و حساس سازمان صدا وسیما در مقابله با این توطئه‌های دشمنان گفت: در شرایط سخت کنونی که در کنار فضاسازی‌های رسانه‌ای شاهد فشارهای بسیار ظالمانه تحریم‌ها نیز هستیم، رسانه ملی باید بازگوکننده حقایق برای مردم باشد.

وی ادامه داد: رسانه‌های داخلی به‌خصوص صدا وسیما باید در این جنگ نرم با جدیت در برابر جبهه استکبار بایستند تا انقلاب اسلامی با قدرت به مسیر خود ادامه دهد.
در این دیدار مدعوین به بیان نظرات و طرح پیشنهادات خود پرداختند.

/ایرنا

کپی