اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

کندوان و هراز امروز یک طرفه می‌شوند

کندوان و هراز امروز یک طرفه می‌شوند

سرهنگ قدمی گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین بعدازظهر امروز یک طرفه می‌شوند.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی آخر تابستان در محور‌های استان، گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین بعدازظهر روز‌های یکشنبه و دوشنبه، ۳۰ و ۳۱ شهریورماه یک طرفه می‌شوند.

محدودیت ترافیکی محور کندوان
سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن آباد به کرج و آزادراه تهران- شمال یک طرفه خواهد بود.
محدودیت ترافیکی محور هراز
سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.
او افزود:تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.
محدودیت ترافیکی محور سوادکوه
سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت:تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی