اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

قاتل آدم خوار بار دیگر پای میز محاکمه قرار گرفت

قاتل آدم خوار بار دیگر پای میز محاکمه قرار گرفت
آرزوکیهان

قاتل آدم خواری که نامزد خود را کشته و اعضای بدنش را خورده بود بار دیگر پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم "جوزف اوبرهانسلی "38 ساله در سال 2014 میلادی نامزد خود تامی جو بلانتون "46 ساله را در وام حمام خانه اش به قتل رسانده و بخش هایی از بدن قربانی شامل قلب، ریه و مغزش را خورده بود.

اطلاعات پلیس ایندیانا نشان میدهد که قاتل قبل از جنایت 30 بار به نامزد خود تجاوز کرده و پس از رفتار غیر عادی او را با 40 ضربه چاقو به قتل رسانده و بخش هایی از بدنش را خورده است.

ماموران پلیس ایندیانا آمریکا در پی تماس تلفنی همسایگان این زوج و درخواست کمکشان خود را به محل جنایت رسانده و این قاتل آدم خوار را در حالیکه یک چاقوی خونین در جیب شلوارش بود بازداشت کردند.

"جوزف" درسال 2019 میلادی به جرم قتل بی رحمانه نامزدش دادگاهی شد و وکیلش از قاضی پرونده خواست که سلامت عقلی موکلش تحت بررسی قرار گیرد .پس از گذشت یک سال  روز گذشته "جوزف اوبرهانسلی " دوباره پای میز محاکمه قرار گرفت و با تکمیل پرونده هولناک جنایی اش روشن شد که وی در سال 2000 میلادی به جرم قتل و تیراندازی همسر سابقش به 12 سال زندان محکوم شده بود. قاتل آدم خوار تنها چند ماه پس از آزادی و پایان دوران محکومیتش با نامزد جدید خود آشنا شده و پس از کمتر از دوسال او را نیز به شکلی فجیع به قتل رسانده است.

قاضی پرونده تاکید کرد با توجه به قتل وحشیانه و سابقه جنایت این متهم وی در نهایت به عنوان مجرمی خطرناک و غیر قابل بخشش به حبس ابد محکوم خواهد شد.

 

---
کپی