اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تکمیل تقاطع غیرهمسطح ورودی شهریار نیازمند منابع مالی است

تکمیل تقاطع غیرهمسطح ورودی شهریار نیازمند منابع مالی است
محمودغلامی غرب استان تهران

شهردار باغستان گفت: تکمیل عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهریار (دپو) نیازمند منابع مالی است. حسن رنجبر در بازدید استاندار تهران، فرماندار شهریار و نماینده مجلس از پروژه افزود:

احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی شهریار روی بزرگراه فتح که با هدف رفع گره ترافیکی سنگین صبحگاهی و عصرگاهی و روان‌سازی جریان تردد با مشارکت سازمان برنامه وبودجه استان تهران، شهرداری باغستان و شهرداری منطقه 21 از سال گذشته شروع شده نیازمند تأمین منابع مالی جهت تکمیل پروژه است.
نورالله طاهری فرماندار شهریار نیز در این بازدید گفت: فاز نخست این پروژه در دهه فجرسال‌جاری به بهره برداری خواهد رسید. محور مواصلاتی بزرگراه فتح – شهریار از جمله محور‌های پرترافیک و پرحجم است که مشکلات بسیاری برای تردد شهروندان به تهران و بالعکس ایجاد کرده، در این راستا کلنگ عملیات اجرایی این پروژه در آذرماه 98 توسط مسئولان شهرستان شهریار و استان تهران به زمین زده شده و طبق برنامه‌ریزی مقرر بود در طول 10 ماه به بهره‌برداری کامل برسد. دراین تقاطع، زیرگذر به طول 600متر و عرض 14 متر و روگذر به طول 120متر و عرض 14 متر با حفر 300 شمع و باحجم 12هزارمترمکعب بتن در حال اجراست. دسترسی ایمن و روان شهروندان از تهران به شهر‌های اقماری و استان البرز از اهداف این طرح است. هم اکنون این پروژه دارای 50 درصد پیشرفت فیزیکی است.

کپی