اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

غفوری: قلب میلیون‌ها هوادار با استقلال است

غفوری: قلب میلیون‌ها هوادار با استقلال است

کاپیتان تیم فوتبال استقلال، گفت: هرچند که در حال حاضر هواداران با ما نیستند اما قلب میلیون‌ها هوادار با ما است و انرژی آن‌ها تیم را همراهی می‌کند.

«وریا غفوری» کاپیتان استقلال روز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر الشرطه عراق، اظهار داشت: ما با حذف الوحده از گروه‌مان چند روزی بیشتر استراحت کردیم. نقاط ضعف و قوت الشرطه را آنالیز کرده و آماده هستیم تا در دور جدید مسابقات، قدم اول را محکم برداریم.

وی افزود: متاسفانه به خاطر ویروس کرونا مدتی است از حضور هواداران‌مان محروم هستیم. استقلال میلیون‌ها هوادار دارد و این هواداران انرژی بسیار خوب و مثبتی برای ما هستند. هرچند که الان هواداران با ما نیستند اما قلب میلیون‌ها هوادار با ما است و انرژی آن‌ها تیم را همراهی می‌کند. همه سعی و تلاش ما هم خوشحالی آن‌هاست.

کاپیتان استقلال بیان داشت: برخی از بازیکنان ما به ویروس کرونا مبتلا شده بودند اما حالا مشکلی از این بابت نداشته و شرایط بهتری داریم. ما به دنبال این هستیم که امتیازات خوبی در این دیدارها بدست آوریم.

تیم استقلال در دور رفت برابر الشرطه عراق به تساوی یک بر یک رسید و فردا (یکشنبه) باید در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف این تیم برود.

لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در دوحه قطر پیگیری می‌شود./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

سرمربی الشرطه: باید در مقابل استقلال سخت بجنگیم

 

کپی