اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

حبس ابد در انتظار تاجر قاتل

حبس ابد در انتظار تاجر قاتل
آرزوکیهان

تاجر قاتل به جرم کشتن همسرش با بند لباس به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، تاجر 54 ساله اعتراف کرده که قبل از رفتن به کلوپ شبانه برای مصرف الکل و کوکائین با همسرش درگیر شده و او را با بند لباس خفه کرده است.
اطلاعات پلیس لینکلنشایر انگلیس روشن کرد که "ایان هامر" اعتراف کرده که در زمان جنایت به دلیل مصرف مواد وضع روانی سالمی نداشته و متوجه نبوده که چکاری انجام می دهد.
روز گذشته قاضی پرونده این مرد متهم را به جرم قتل بی رحمانه همسرش به حبس ابد محکوم کرد.
قاتل در اعترافات خود بیان کرد که به دلیل حسادت های بی جای همسرش ، پرخاشگری و تسلطی که همسرش سعی داشته بر وی داشته باشد رابطه شان از مدتها قبل خراب شده و این دو مدام با یکدیگر درگیری داشته اند و در روز جنایت این شوهر بی رحم پس از کشتن همسرش بسیار خونسرد بوده و به کلوپ شبانه و از آنجا با دوستانش به استخر رفته و کوکائین مصرف کرده است.
این در حالی است که اعضای هیئت منصفه شواهدی در دست داشته اند که نشان میدهد قاتل از یک ماه قبل با زن دیگری ارتباط پنهانی داشته و قتل همسرش تنها راهی برای برداشتن مانع جهت ارتباط با این زن جدید بوده است از سوی دیگر رفتار این مرد را بسیار نهاجمی و خشن عنوان کرده که سالها همسرش را با بدرفتاری و بددهنی آزار داده و در نهایت به قتل رسانده است.

 
کپی