اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

جزئیات اخراج ماموران خاطی شهرداری محمدشهر کرج / عذر خواهی شهردار از مردم

جزئیات اخراج ماموران خاطی شهرداری محمدشهر کرج / عذر خواهی شهردار از مردم

شهردار "محمدشهر" کرج درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی از ضرب‌وشتم یک کارگر توسط ماموران این نهاد گفت: ۳نفر از عوامل ضرب‌وشتم این کارگر از شهرداری اخراج شدند.

سعید صفری  در کرج، درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی از ضرب‌وشتم یک کارگر توسط ماموران این نهاد اظهار داشت: جلوگیری از ساخت‌وساز‌های غیرمجاز همیشه با تنش روبه‌رو بوده است.

وی با بیان اینکه "هیچ‌گاه این رفتارها را تأیید نکرده‌ام و از مردم عذرخواهی می‌کنم" افزود: 3نفری که این خطا را انجام دادند بلافاصله بعد از اطلاع ما، اخراج شدند.


تأکید استاندار گیلان بر پیگیری ساخت و ساز غیرمجاز در حریم رودخانه‌ها؛ آلودگی «زرجوب» و «گوهررود» معضلی منطقه‌ای است

شهردار کرج با اشاره به اینکه "در فضای مجازی و رسانه‌های معاند بخشی از  کلیپ حذف شده است" بیان کرد: برای عدم اجرای ساخت و ساز در دو نوبت به این ساختمان تذکر داده شده بود و نوبت سوم همکاران ما قصد جمع‌آوری لوازم ساخت‌وساز برای جلوگیری از ادامه کار را داشتند که با آرماتوربند ساختمان درگیر شدند.

صفری با اشاره به اینکه "پرسنل ما برای نجات یکی از همکاران خود که با کارگر ساختمان درگیر شده بود به این بحث ورود پیدا کردند" تصریح کرد: به کرات شاهد این هستیم که ماموران ما در حین تذکر و یا جلوگیری از ادامه ساخت و سازهای غیر مجاز دچار درگیری شده و مصدوم می‌شوند./ تسنیم 

کپی