اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

دفن جسد شوهر در حیاط پشتی خانه

دفن جسد شوهر در حیاط پشتی خانه
آرزوکیهان

زن آمریکایی که شوهرش را در سال 2015 میلادی به قتل رسانده بود و جسدش را در حیاط پشتی خانه دفن کرده بود پس از 7 سال بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، " لوری شیور" پس از قتل همسرش با مرد دیگری ازدواج کرده است و در تمام این سالها وانمود کرده که شوهرش به شکل مرموزی ناپدید شده است.

بنا بر گزارش های پلیس فلوریدا هفته گذشته جسد این مرد را که در سال 2015 میلادی ناپدید شده بود توسط یک سگ هنگام حفاری املاک در منطقه در حالی پیدا کرد که بلوک سیمانی روی جسد قرار گرفته بود . ماموران پلیس جسد را برای یافتن نحوه قتل قریانی به پزشکی قانونی منتقل کردند اما نخستین فرضیه های حاکی است که قربانی با زدن ضربه های پیاپی به سرش جان سپرده است.

اطلاعات پلیس روشن کرد که این زن پس از قتل بی رحمانه همسرش جسد او را در حیاط پشتی خانه دفن کرده و روی جسد را با بلوک سیمانی پوشانده و سر فرصت حساب های بانکی اش را خالی کرده و وسایل شخصی و اسلحه شوهرش را فروخته است و برای خود زندگی جدیدی را آغاز کرده ودر تمام این سالها وانمود کرده که هیچ اطلاعی از شوهرش نداشته است.

از سوی دیگر اطلاعاتی در دست است که نشان میدهد که این زوج در سال 2014 میلادی یعنی یک سال قبل از مرگ قربانی با یکدیگر اختلاف شدید داشته و "لوری" – زن قاتل – حتی شوهرش را با اسلحه نیز تهدید به مرگ کرده بود که با دخالت ماموران پلیس "لوری " دستگیر و تعهد داده بود دیگر علیه شوهرش خشونت به خرج ندهد.

کپی