اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

دستگیری سارق کابل مخابراتی در"اسفراین"

دستگیری سارق کابل مخابراتی در"اسفراین"

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری سارق سابقه دار کابل با 20 فقره سرقت در شهرستان "اسفراین" خبر داد.

 سردار "علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت کابل در سطح شهر "اسفراین" بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، سارق را شناسایی و تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شد، گفت: در نهایت این فرد که در یکی از شهرک های حاشیه شهر "اسفراین" مخفی شده بود با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان دستگیر و به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان با بیان اینکه در بازرسی از محل اختفای متهم مقدار زیادی سیم و کابل مخابراتی کشف و ضبط شد، تصریح کرد: با بررسی های انجام شده مشخص شد که این سیم و کابل ها متعلق به اداره مخابرات بوده که با هماهنگی صورت گرفته سیم و کابل مکشوفه به نماینده این اداره تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده، متهم به 20  فقره سرقت سیم و کابل مخابراتی اعتراف کرد، یاد آور شد: متهم در اجرای دستور دادیار شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان "اسفراین" روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش در جامعه مختل شود، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#پلیس 

کپی