اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

دوئل مرگبار بین یک زوج در زنجان

دوئل مرگبار بین یک زوج در زنجان

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مردی در شهر زنجان همسر خود را به قتل رساند و پلیس در پی دستگیری متهم فراری است.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، روز شنبه  افزود: این قتل در یکی از محله های خیابان فرودگاه زنجان اتفاق افتاده و خانواده مقتول وقتی متوجه غیبت فرزند خود شدند پی به جنایت برده و پلیس را درجریان گذاشتند.

وی، سن قاتل و مقتول را ۳۹ سال اعلام کرد و با بیان اینکه این ۲ زوج قریب ۲ سال قبل با یکدیگر ازدواج کرده بودند و فرزندی هم نداشتند، اظهار داشت: این زن بر اثر خفگی به قتل رسیده است که به حتم به زودی از سوی پلیس دستگیر و تحویل قانون خواهد شد.

رحمتی افزود: پلیس در تحقیقات خود پی برد که این زوج جوان همواره خشونت کلامی و مشاجره لفظی با یکدیگر داشتند که این موضوع نیز همیشه به سمت خشونت جسمی کشیده شده و در برخی مواقع نیز منجر به قتل می شود.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان، بریده شدن سر زن توسط همسر را شایعه خواند و از عموم مردم و همچنین بستگان و آشنایان خواست در صورت اطلاع از محل اختفاء متهم به قتل، بلافاصله پلیس را در جریان بگذارند تا نسبت به دستگیری نامبرده اقدام شود.

رحمتی تصریح کرد: این هفتمین قتلی است که در زنجان اتفاق می افتد که عاملان پنج مورد از این قتل ها از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.   


 

کپی