اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
شی جین پینگ :

چین باید به فناوری های کلیدی دست یابد

چین باید به فناوری های کلیدی دست یابد

«شی جین پینگ» رییس جمهوری چین که کشورش بر سر فناوری و تکنولوژی های نوین، درگیر جنگ تجاری با آمریکا شده است اظهار کرد باید به فناوری های کلیدی دست یابیم و این تکنولوژی ها را در دست بگیریم.

 شی روز جمعه در جریان بازدید از کارخانه تجهیزات هوشمند سانوارد (sunward) شهر "چانگ شا" در استان "هونان" تاکید کرد علاوه بر فناوری های کلیدی، همچنین باید صنایع ساخت و تولید را نیز در دست داشته باشیم تا در این زمینه خودکفا شویم.

شرکت سهامی تجهیزات هوشمند سانوارد (sunward) با بیش از ۲۱ سال قدمت بیش از ۲۰۰ نوع تجهیزات پیشرفته با حقوق مالکیت معنوی مستقل طراحی و تولید می کند.

این شرکت تا کنون تولیدات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه در سراسر جهان صادر کرده است سانوارد  هم اکنون وارد فهرست ۵۰ شرکت برتر ماشین آلات ساخت و ساز جهانی و ۲۰ شرکت برتر در زمینه تولید بیل مکانیکی جهان شده است. 

شی جین پینگ همچنین در ادامه از پارک صنایع فرهنگی و خلاق ویدیویی «ما لان شان» بازدید کرد این پارک با پشتیبانی فناوری پیشرفته، در تلاش است تا بزرگترین پایگاه ویدیویی چین با امکان رقابت بین المللی را ایجاد کند.

اظهارات شی در مورد دستیابی به تکنولوژی های برتر در حالی است که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به طور مستمر چین را به سرقت فناوری های نوین از آمریکا متهم می کند.

 

کپی