اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

جاسازی تریاک در بار پوشاک

جاسازی تریاک در بار پوشاک

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ازکشف مقدار ۱۸ کیلو ۳۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با استان فارس خبر داد.

  سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ با انجام اقدامات اطللاعاتی از قصد یکی از قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی تریاک به استان البرز مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی مسیر حرکت خودروی پراید متهم را ردیابی کرده و بلافاصله برای پیشگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس اعلام کردند.

سرهنگ سلیمانی با بیان این که اکیپی از ماموران با هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ به محور های منتهی به شهرستان بوانات اعزام شدند، گفت: مدتی پس از رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت خودرو حامل مواد مخدر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متوقف و راننده آن دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود: در بازرسی انجام شده از این خودرو، ۱۸ کیلو ۳۰۰ گرم تریاک که به صورت بسیارماهرانه در بین البسه جاسازشده بودکشف و به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد./ باشگاه خبرنگاران 

کپی