اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

دیدار علیرضا دبیر با استاندار خراسان جنوبی

دیدار علیرضا دبیر با استاندار خراسان جنوبی

رییس فدراسیون کشتی با حضور در استان خراسان جنوبی با پیشکسوتان و مربیان کشتی، شهردار بیرجند و استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد.

علیرضا دبیر در ابتدای سفر خود به خراسان جنوبی در جمع پیشکسوتان و مربیان کشتی این استان حضور یافت و گفت: باید دانش فنی مربیان استان را بالا ببریم چراکه یک مربی توانمند و کاربلد می‌تواند یک کشتی گیر خوب و آینده دار را بسازد.

- دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان، اعضای شورای شهر و شهردار بیرجند
دبیر در ادامه پس از دیدار و گفت و گو با حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی به همراه وی و عباس سروری رئیس هیأت کشتی استان در جلسه ای با حضور دکتر ابراهیم تقی زاده رئیس و اعضای شورای شهر بیرجند و همچنین مهندس محمدعلی جاوید شهردار این شهر حضور و در مورد نحوه همکاری و کمک های این نهاد به کشتی استان گفت و گو کرد.

رییس فدراسیون کشتی در این دیدار گفت: در استان خراسان جنوبی این پتانسیل و توان وجود دارد که با ایجاد بستر و زیرساخت های مناسب، کشتی را ارتقاء دهیم اما این مهم نیاز به همکاری همه دستگاه ها به خصوص ظرفیت بالای شهرداری و شورای شهر دارد و احداث خانه کشتی در شهر بیرجند بعنوان مرکز تمرینی و قهرمانی کشتی گیران، یکی از نیازهای اساسی استان است.

شهردار بیرجند نیز در این دیدار گفت: آمادگی هرگونه همکاری با هیأت کشتی استان خراسان جنوبی بر اساس زیرساخت های موجود در شهر بیرجند را داریم.

رییس شورای شهر بیرجند نیز با بیان این مطلب که اعضای هیأت کشتی استان تیم موفقی هستند تصریح کرد: وظیفه خود می داند در زمینه توسعه ورزش کشتی در حد امکان هیأت کشتی استان را حمایت کند.

- دیدار با استاندار خراسان جنوبی
رییس فدراسیون کشتی در ادامه سفر خود با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی دیدار کرد.

علیرضا دبیر در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های استاندار از ورزش ملی کشور در استان خراسان جنوبی، خواهان حمایت های ویژه تمامی دستگاه های استان برای رشد و ارتقاء هرچه بیشتر کشتی در خراسان جنوبی شد.

استاندار خراسان جنوبی نیز با اشاره به جایگاه ویژه کشتی در کشور تصریح کرد: کشتی به عنوان پرافتخارترین رشته ورزشی ایران و ورزش ملی، مذهبی، سنتی ما شناخته می شود و تلاش خود را می کنیم تا حمایت‌های لازم را از این رشته ورزشی در استان داشته باشیم.

معتمدیان از فدراسیون کشتی خواست تا حمایت های لازم را به جهت ارتقاء دانش فنی مربیان و کشتی گیران استان داشته باشد.

- ادای احترام به شهدای استان خراسان جنوبی
در ادامه علیرضا دبیر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر مزار شهدای شهر بیرجند و سردار سرلشگر شهید حاج محمد ناصری حضور یافت و با قرائت فاتحه ای یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشت.

- دیدار با مربیان سراسر استان و حضور در مجمع سالیانه هیأت کشتی خراسان جنوبی
رئیس فدراسیون کشتی همچنین پس از برگزاری جلسه ای با مربیان استان، در مجمع سالاانه هیأت کشتی استان خراسان جنوبی حضور یافت و گفت: اگر خواهان رشد کشتی در استان هستید باید تمامی روسای هیأت های کشتی شهرستان ها نیز همت کنند و به یاری رئیس هیأت کشتی استان بیایند.

دبیر با اشاره به پتانسیل خوب استان خراسان جنوبی برای پیشرفت در کشتی تصریح کرد: آمادگی کامل برای اعزام مربیان با دانش فنی بالا جهت آموزش و بروز رسانی مربیان کشتی استان را داریم. 

سفرهای استانی رئیس فدراسیون کشتی برای رایزنی با مسئولان سیاسی و ورزشی استان های مختلف و دیدار با پیشکسوتان و رؤسای هیأت های کشتی و همچنین بررسی وضعیت کشتی استان ها ادامه خواهد داشت./ایسنا

کپی