اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
هشدار معاون سیاسی استاندار کردستان:

پیک جدید کرونا در راه است/رعایت پروتکل های بهداشتی را فراموش نکنید

پیک جدید کرونا در راه است/رعایت پروتکل های بهداشتی را فراموش نکنید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، نسبت به کمرنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هشدار داد افزود: پیک جدید بیماری کرونا در راه است لذا باید نظارت های مداوم را جدی بگیریم.

محمد ابراهیم زارعی امذوز در بیستمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد استانی مقابله با کرونا، با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر افزایش تعداد مبتلایان و پیش بینی وضعیت زرد و نارنجی در هفته آینده در استان، اظهار کرد: رعایت پروتکل ها به شدت مورد تاکید ستاد ملی مقابله با کروناست لذا استفاده از ماسک و جلوگیری از تجمعات غیر ضروری را باید جدی بگیریم.

وی در ادامه تاکید کرد: در قبال سلامت مردم مسؤولیم و باید با تبلیغات مناسب به مردم هشدار دهیم.

زارعی نظارت بر رعایت پروتکل ها در مدارس به ویژه دوره ابتدایی را بسیار ضروری اعلام کرد و افزود: ستاد ملی کرونا بر برگزاری کلاس ها تاکید دارد اما پروتکل های بهداشتی باید کاملا رعایت شود.

معاون استاندار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر پزشکی و درمانی استان، خاطرنشان کرد: پیشگیری، مانع از تحمیل هزینه های درمان می شود، لذا نظارت ها بر رعایت کامل پروتکل ها باید تداوم داشته باشد.

وی در پایان به تامین و توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی جدید و تحویل به افراد شناسایی شده، توسط فرمانداری ها، اشاره و از همه یاریگران این امر تشکر کرد./ ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی