اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

گل‌محمدی: این تازه شروع کار ماست و راه سختی در پیش داریم/ نیمه دوم بازی یکطرفه بود

گل‌محمدی: این تازه شروع کار ماست و راه سختی در پیش داریم/ نیمه دوم بازی یکطرفه بود

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود برتری مقابل التعاون عربستان به این نکته اذعان کرد که سرخپوشان راه سختی پیش رو دارند و کار آنها تازه آغاز شده است.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل التعاون عربستان در نشست خبری این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود. به این دلیل که یک مقدار از نظر هماهنگی هنوز به آن هارمونی لازم نرسیدیم و به زمان بیشتری احتیاج داریم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تغییراتی که در تیم داشتیم، در بحث تدارک کارمان سخت بود و بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم و زمان برای هماهنگی کم بود. با این حال بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی را خوب شروع کردیم و 15 دقیقه بر جریان مسابقه مسلط بودیم و در ادامه بازی را به حریف دادیم و آنها بهتر بازی کردند. التعاون حتی می‌توانست به گل برسد، اما در نیمه دوم بازیکنان ما از نظر بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: 45 دقیقه نیمه دوم بسیار خوب بود و هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و بازی یکطرفه بود. خدا را شکر توانستیم برنده شویم. باید این دیدار را می‌بردیم، چرا که دیدار بسیار مهمی بود. این تازه شروع کار ماست و باید باز هم با تیم التعاون بازی کنیم که صدرنشین گروه است و راه سختی در پیش داریم. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و کارمان را با قدرت پیش ببریم.

گل‌محمدی درباره جدایی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و علی علیپور اظهار داشت: علیپور و همچنین ترابی، بیرانوند و حتی مصدومانی که داشتیم از جمله محمد نادری و مهدی شیری، پیش از این در ترکیب ما بازی می‌کردند و با ما بودند. خیلی دوست داشتیم این بازیکنان را همچنان داشته باشیم، اما با توجه به پیشنهادهایی که داشتند، انتخاب‌شان لژیونر شدن بود و به آنها تبریک می‌گویم بابت انتخاب‌هایی که داشتند. با این حال به جای بازیکنانی که از دست دادیم، چند بازیکن جدید گرفتیم که احتیاج به حمایت دارند و باید زمان بیشتری داشته باشند تا به هماهنگی برسند. امروز هم عملکرد آنها خوب بود و باید از تمام بازیکنانم بابت عملکردشان به خصوص در نیمه دوم، تشکر کنم. آنها توانستند دل هواداران را شاد کنند و این برد هدیه بسیار خوبی بود که بازیکنانم به هواداران دادند.

وی در مورد عملکرد حامد لک که اولین بازی خود را برای پرسپولیس انجام داد هم گفت: بازی سختی برای لک بود. اولین بازی بود که در تیم پرسپولیس بازی می‌کرد و در نیمه اول عملکرد او عالی بود و دو سیو فوق‌العاده داشت که باعث شد ما را در بازی نگه دارد. او هنوز باید بیشتر تمرین و تمرکز کند. کار لک در تیم ما تازه شروع شده است و امیدوارم با تمرینات مداوم‌تر بتواند عملکرد بهتری هم داشته باشد. بابت سیو‌های خوب و بازی خوبی هم که امروز انجام داد، از او تشکر می‌کنم./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

کارشناسی داوری پرسپولیس ایران و التعاون عربستان

 

کپی