اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

رای ساکت الهامی صادر شد

رای ساکت الهامی صادر شد

جلسه انضباطی ساکت الهامی سرمربی تیم تراکتور دیروز برگزار و رای این پرونده هم صادر و برای ابلاغ در اختیار دبیر کل فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

 ساکت الهامی سرمربی تیم تراکتور در جریان بازی با استقلال در فینال جام حذفی علاوه بر اعتراض به داور با مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی بد رفتاری کرد و او را هل داد که اگر این رفتار به زدن تعبیر شود بر اساس یکی از بندهای آیین نامه انضباطی می تواند برای او 6 ماه محرومیت داشته باشد که در این صورت شانس سرمربیگری تراکتور در فصل جدید را از دست خواهد داد. با وجود اینکه یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد و هم چنان یکی از گزینه های مربیگری این تیم در فصل جدید بشمار می رود.

او در جریان این بازی هم چنین با یکی از دستیاران خود برخورد فیزیکی داشت؛ سرمربی تراکتور بلافاصله بعد از بازی از رفتار خود عذرخواهی کرد و قول داد دیگر در جریان بازی ها عنان اختیار را از دست نخواهد داد. ساکت چند روز بعد از بازی جام حذفی در یک استوری با تیم تراکتور خداحافظی کرد و علت را رای صادره از سوی کمیته انضباطی دانست. با این حال جلسه انضباطی ساکت الهامی دیروز و با حضور این مربی برگزار شد. بعد از جلسه هم رای صادر و برای ابلاغ در اختیار دبیر کل قرار گرفت و به نظر می رسد در ساعات آینده این رای اعلام رسمی می شود./ ورزش سه

کپی