اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

اعتراض پیروانی به AFC بابت حق پخش لیگ قهرمانان

اعتراض پیروانی به AFC بابت حق پخش لیگ قهرمانان

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به ناهماهنگی‌های پیش آمده در برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و به موضوع حق پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعتراض کرد.

نمایندگان باشگاه پرسپولیس در نشست هماهنگی پیش از بازی که امروز برگزار شد، اعتراض جدی خود را نسبت به مشکلات و ناهماهنگی‌های پیش آمده و عدم همکاری فدراسیون قطر، میزبان بازی‌ها در بعضی موارد را به اطلاع نماینده کنفدراسیون و مقام‌های برگزار کننده مسابقات رساندند.

افشین پیروانی و امیرعلی حسینی صبح امروز دوشنبه در نشست هماهنگی بازی‌های گروه C در محل ورزشگاه شهر آموزش، حضور پیدا کردند.

به خاطر محدودیت‌های مربوط به کرونا، این تنها نشست هماهنگی گروه C تا انتهای مرحله گروهی بود که نمایندگان هر ۴ تیم گروه در آن حضور داشتند.

در این جلسه، از سوی پرسپولیس به مشکلات فراوانی که از زمان ورود تیم وجود داشت، اشاره و اعتراض شد. از جمله این موارد، به مشکلات مربوط به عدم صدور ویزا برای چند نفر از اعضای پرسپولیس و همچنین شرایط نامناسب سرویس‌های هتل اشاره شد. از مهمترین مواردی که مورد اعتراض بود و افشین پیروانی ضمن بیان آن، خواستار حل هر چه سریعتر آن و پیگیری نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در این ارتباط شد، عدم همکاری فرودگاه دوحه و مقام‌های قطری برای ترخیص بخشی از محموله و چمدان‌های پرسپولیس و دسترسی تیم به آنها بود.

پیروانی با بیان این که بخشی از ملزومات تیم از جمله لباس‌های اصلی بازی در این چمدان‌ها قرار دارد، اعلام کرد؛ پیگیری‌ها در دو روز گذشته برای در اختیار گرفتن این وسایل ناکام مانده و به درخواست پرسپولیس از سوی میزبان مسابقات ترتیب اثر داده نشده است.

بحث دیگری که مورد اعتراض پیروانی قرار گرفت مسأله پخش بازی‌های لیگ قهرمانان برای فوتبالدوستان ایرانی بود.

مدیر تیم پرسپولیس خطاب به مسئولان AFC گفت: در روز قرعه‌کشی فصل جاری مسابقات، از من به عنوان مدیر تیم و باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور پررنگ تماشاگران در فینال فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا تهران تشکر شد. چطور برای این اتفاق از پرسپولیس تشکر می‌کنید اما هواداران میلیونی‌اش باید از تماشای بازی‌ها محروم باشند؟ من نماینده ایران در این جمع هستم. این اصلا منصفانه نیست و مسئولان مربوط باید هرچه زودتر در این رابطه اقدام کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تاکید بر این موارد، خواستار همکاری بیشتر مسوولان قطری به عنوان میزبان رقابت‌ها با تیم‌های حاضر در این مسابقات شد./ ایرنا

کپی