اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

مربی سپاهان: شناخت نسبتاً خوبی از تیم النصر داریم

مربی سپاهان: شناخت نسبتاً خوبی از تیم النصر داریم

مجتبی توتونی مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شناخت نسبتاً خوبی از تیم النصر داریم و آماده هستیم برای چالش پیش رو.

مجتبی توتونی مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل النصر عربستان اظهار داشت: تا حدود زیادی بازیکنان تیم النصر را رصد کردیم. شناخت نسبتاً خوبی از این تیم داریم و آماده هستیم برای چالش پیش رو. می‌دانیم تیم النصر بازیکنان خوبی دارد. مطمئناً تمهیداتی که باید برای مقابله با این تیم می‌اندیشیدیم را اندیشیدیم و راهکارهایی برای آن داریم.

وی در ادامه افزود: کرونا برای همه تیم شرایط یکسانی را ایجاد کرده است. تمهیداتی که قرار بود برای این بیماری لحاظ شود، برای سپاهان هم اندیشیده شده است. به دلیل کرونا سه چهار بازیکن خوب‌مان را از دست دادیم، ولی سایر بازیکنان را در اختیار داریم. همه بازیکنان ما قابلیت‌های فنی بسیار خوبی دارند و می‌دانم که جانشینان بسیار شایسته‌ای برای بازیکنان غایب خواهند بود. همین جا آرزو می‌کنم همه زودتر به شرایط عادی زندگی برگردند.

مربی تیم فوتبال سپاهان در خاتمه خاطرنشان کرد: شرایط برای هر دو تیم یکسان است، اما برنامه‌هایی برای این بازی داریم. مسلماً در دو بازی مقابل النصر به طور یکسان بازی نخواهیم کرد و با توجه به اتفاقاتی که در بازی رخ خواهد داد تصمیمات لازم را خواهیم گرفت./ تسنیم

کپی