اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

سقوط خودرو پژو از روی پل

سقوط خودرو پژو از روی پل

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: سقوط خودرو پژو ۴۰۵ از روی پل شیبان صبح امروز ۲ فوتی و ۳ مجروح بر جا گذاشت.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: ۲۴ شهریورماه سال جاری، ساعت ۷ و ۵۸ دقیقه صبح، با تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی، سقوط یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ از روی پل شیبان مخابره شد که پس از آن آتش‌نشانان ایستگاه ۹۹ سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: آتش‌نشانان در این حادثه متأسفانه اجساد ۲ نفر از سرنشینان را از درون خودرو خارج کرده و ۳ نفر دیگر که مجروح شده بودند را جهت انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: هر پنج سرنشین این خودرو آقا بوده که سه سرنشین عقب این خودرو مجروح شده و ۲ سرنشین جلویی فوت شدند.

قنبری تشریح کرد: این سانحه در مسیر شیبان به سمت اهواز و روی پل رو به روی شیبان اتفاق افتاد که بر اثر خارج شدن کنترل خودرو پژو از دست راننده، این خودرو با برخورد با گاردریل کنار پل، از روی پل سقوط کرد.

گفتنی است، آتش‌نشانان ایستگاه ۹۹ که با سه دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام شده بودند، پس از پایان این عملیات ساعت ۹ و ۰۱ دقیقه به سمت ایستگاه خود بازگشتند./ایلنا

کپی