اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
بلوگرانا و یک ناکامی دیگر؛

اولین سیلی به صورت سرمربی جدید بارسلونا!+ تصویر

اولین سیلی به صورت سرمربی جدید بارسلونا!+ تصویر

جینی واینالدوم، هافبک هلندی بعد از ملاقات با یورگن کلوپ از انتقال به بارسلونا منصرف شده و در آنفیلد باقی خواهد ماند.

رونالد کومان در همان بدو ورود به رختکن بارسلونا اعلام کرد به جینی واینالدوم ، هافبک هلندی لیورپول علاقمند است و او تبدیل به هدف اول تابستانی بارسلونا شد، اما به نظر می رسد این انتقال منتفی شده باشد.

علیرغم شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال واینالدوم به بارسلونا شنیده شده، به نظر می رسد همه چیز نشان می دهد که هافبک هلندی در لیورپول باقی خواهد ماند و طبق ادعای نشریه موندو دیپورتیوو، او منتظر دریافت پیشنهاد تمدید قرارداد برای ادامه حضور در آنفیلد است.

جینی واینالدوم پس از حضور در اردی تیم ملی هلند با یورگن کلوپ دیدار کرد و به نظر می رسد نتیجه این قرار ملاقات بسیار مثبت بوده، زیرا سرمربی لیورپول در اولین بازی لیگ برتر مقابل لیدز یونایتد، 90 دقیقه به واینالدوم میدان داد و شراط حاکی از آن است خود این بازیکن نیز دیگر علاقه ای به جدایی ندارد. البته در طی چند روز آینده مشخص می شود آینده هافبک 29 سله و هلندی کجا رقم خواهد خورد، اما در حال حاضر شرایط موید آن است که وینالدوم در لیورپول باقی خواهد ماند و به پیشنهاد بارسا پاسخ منفی می دهد.

کومان در رختکن تیم ملی هلند سابقه کار کردن با واینالدوم را در کارنامه داشت، اما این اتفاق در نوکمپ رقم نخواهد خورد. بارسلونا در سالهای اخیر در جذب بسیاری از اهداف نقل و انتقالاتی خود از جمله نیمار، مارکو وراتی، لائوتارو مارتینز و ... ناموفق بوده و به نظر می رسد این بار این اتفاق در مورد واینالدوم رخ داده است.

 

 

 

کپی