اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

کلاهبردار ۸۰ میلیاردی در تله پلیس زنجان

کلاهبردار ۸۰ میلیاردی در تله پلیس زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار به ارزش تقریبی ۸۰ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش گفت: در پی مراجعه مسئول باربری شهرستان سلطانیه مبنی بر بارگیری هزار و ۵۳۰ کارتن سیگار به ارزش ۸۰ میلیارد ریال توسط راننده یک دستگاه کامیون و سرقت بار و فروش آن به شخصی دیگر رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با انجام اقدامات ویژه و علمی خودروی کامیون مورد استفاده در حمل و جابجایی سیگار در یکی از بیابانهای تهران بلاصاحب کشف و به پارکینگ انتقال داده شد.

جهانبخش ادامه داد: پس از تلاش های شبانه روزی و با بهره گیری از تجهیزات پلیسی و علمی، ضمن شناسایی یکی از توزیع کنندگان عمده محصولات دخانی در شرق استان تهران با همکاری وی نفرات دخیل در امر حمل و جابجایی و فروشنده سیگارهای سرقت شده شناسایی و با همکاری پلیس آگاهی پایتخت دستگیر و به بزه انتصابی اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه عامل اصلی کلاهبرداری، یک تبعه افغانی و فاقد مدارک هویتی بوده که با وعده های پوشالی به عده ای ضمن خرید خودرو به نام آنان و استفاده از مدارک هویتی آنان در افتتاح، برداشت و جابجایی وجه اقدامات مجرمانه خود را انجام می داد، گفت: این متهم دستگیر و با صدور قرار ۱۷۰ میلیارد ریال روانه زندان مرکزی شده است./ مهر

 

کپی