اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

زندگی راز آلود قاتلی که مادرش را باچکش کشت

زندگی راز آلود قاتلی که مادرش را باچکش کشت
آرزوکیهان

زندگی راز آلود مرد جوانی که مادر خود را با 37 ضربه چکش به قتل رسانده بود سوژه رسانه های بریتانیا شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، "رابرت مانیاک" قبل از قتل بی رحمانه مادرش تصور می کرده که یک روزنامه نگار رسمی باشگاه منچستر یونایتد است که روزانه باید از چهره های سرشناس فوتبال این باشگاه گزارش تهیه کند.

این قاتل متوهم به همسایگان مادرش گفته بود که هر روز به باشگاه می رود تا گزارش های خواسته شده را تهیه کند و این کار را نیز انجام می داد یعنی هر روز لباس پوشیدن و با کیفی بر دوش در خیابان های شهر پرسه می زد تا زمان بگذرد ،  اما تحقیقات کارآگاهان پلیس روشن کرد که وی فردی متوهم و بیکار بوده که هرروز به بهانه تهیه گزارش از خانه خارج شده و وانمود می کرده که سرکار می رود. این در حالی است که یکی از همسایگان قربانی به پلیس بیان کرد که "رابرت" همواره داستان هایی از کارش تعریف می کرد که غیر قابل باور بوده است.

در روز جنایت این قاتل متوهم با مادرش درگیر شده و با 37 ضربه چکش او را به قتل رسانده است.

گزارش های پلیس اسکاتلندیارد نشان میدهد که روز گذشته این قاتل متوهم در دادگاهی در" لیورپول" به جرم قتل مادرش به 29 سال زندان محکوم شد.

قاضی پرونده انگیزه این جنایت هولناک و درگیری قاتل را با مادرش به دلیل بدهی 46000 پوندی متهم عنوان کرده وتاکید کرد که قاتل متوهم پس از قتل مادرش 25000 پوند از حساب بانکی وی خارج کرد است در حالیکه قاتل منافع مالی را در انگیزه جنایت مادرش بی اساس توصیف کرده اما کاراگاهان معتقدند که یک کودک برای دسترسی به پول های مورد نیازش در هرسنی دست به هر کاری می زند.

---
کپی