اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
امشب در برنامه مکث ببینید

داستان مردی که در مسابقه ورزشی با یک ضربه قاتل شد

داستان مردی که در مسابقه ورزشی با یک ضربه قاتل شد

بیست‌وسومین قسمت از سری سوم برنامه "مکث" شنبه شب ساعت حوالی ١٩:٣٠ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته چهارم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده فرناز رهنما مجری و راوی خواهد بود.

 در این برنامه رهنما میزبان مهدی دادو  ورزشکاری است که در شانزده سالگی در حین انجام مسابقات ورزشی کیوکوشین کاراته به طور غیرعمد مسبب مرگ رقیبش می‌شود. دادو پس از این اتفاق دستگیر شده و به کانون اصلاح و تربیت فرستاده می‌شود و پس از رسیدن به سن قانونی او را به زندان اوین می‌فرستند. سال‌ها طول می‌کشد تا قاضی و قانون قانع شوند مرگ رقیب ورزشی دادو تنها یک حادثه ورزشی بوده و پسر نوجوان قصدی برای آسیب رساندن به او نداشته. مرد جوان تبرئه و از زندان آزاد می‌شود اما اثرات این اتفاق غم‌انگیز همچنان با دادو مانده است. شرح این ماجرا را از زبان دادو و همسرش سمانه معصومی امشب در برنامه "مکث" بینید و بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پغخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدمخ‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

کپی