اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
معاون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

تغییر رنگ استان‌ها در کرونا با ابلاغ وزارتخانه است

تغییر رنگ استان‌ها در کرونا با ابلاغ وزارتخانه است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: وزارت بهداشت وضعیت شهرهای مختلف را در شیوع و ابتلا به کرونا اعلام می‌کند و ما منتظر تغییر رنگ اردبیل در کرونا در هفته آینده هستیم.

رضائی بنا ۲۰ شهریور در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل اظهار کرد: اشغال تخت بیمارستان‌های ما با توجه به افزایش بستری‌ها روند صعودی به خود گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فوت سه نفر از هموطنان را به خاطر ابتلا به کرونا یادآور شد و بیان کرد:پیش‌بینی می‌کنیم در هفته‌های آینده اردبیل با کاهش بیماران بستری به سمت استان زرد حرکت کند که البته اعلام این وضعیت از سوی وزارت بهداشت خواهد بود.

برپایی نماز جمعه در کلیه شهرهای استان اردبیل
اما شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ فردا آئین‌های نماز جمعه در همه شهرهای استان اردبیل برگزار خواهد شد و نمازگزاران برای حضور در میعادگاه های نماز جمعه باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و با در نظر گرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی، زدن ماسک و ... نسبت به آوردن مهر و تسبیح شخصی به مصلاهای نماز جمعه اقدام کنند.
نماز عبادی – سیاسی جمعه در شهرهای مختلف استان در حالی برگزار خواهد شد که در چند ماه گذشته به خاطر شیوع بیماری کرونا در اردبیل در بسیاری از شهرها این آئین عبادی – سیاسی برگزار نمی‌شد که بالاخره با تائید ستاد کرونای استان و نظر مساعد شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه نمازجمعه فردا در همه شهرهای استان اردبیل برگزار خواهد شد./ ایسنا

کپی