اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

برنامه مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کشور اعلام شد

برنامه مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کشور اعلام شد

مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کشور مهر ماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

 پس از اعلام فدراسیون قایقرانی و مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش، رقابت‌های آب‌های آرام قهرمانی کشور برگزار می‌شود.

براین اساس مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کشور در بخش آقایان بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یابود مرحوم پوریا مسافری پنجم مهر ماه و مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کشور در بخش بانوان بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادبود مرحومه شادی سرخیل ششم مهر ماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و مطابق با قوانین بین‌المللی و قوانین فدراسیون قایقرانی ایران در مواد کایاک یک نفره 1000 و 500 متر و کانوی یک نفره 1000 و 500 متر در بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

جلسه هماهنگی سرپرستان تیم‌ها به صورت آنلاین ساعت 11 روز 2 مهر در بخش آقایان و ساعت 14 روز 2 مهر انجام خواهد شد.

تیم اعزامی هر استان شامل سه ورزشکار کایاک و سه ورزشکار کانوکانادایی در بخش بانوان و آقایان است و هر ورزشکار می‌تواند تنها در یک مسافت 1000 یا 500 متر شرکت کند. هر استان نیز مجاز است در هر ماده دو ورزشکار شرکت دهد و در پایان رقابت‌های فینال حکم و مدال به بهترین قایق استان تعلق می‌گیرد.

رده‌بندی تیمی مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان به صورت مجزا و بر اساس سیستم امتیازدهی خواهد بود.

هیئت‌های قایقرانی حداکثر تا 25 شهریور ماه مهلت دارند تا آمادگی و اسامی نفرات شرکت‌کننده خود را به فدراسیون اعلام کنند و پس از این تاریخ اعلام آمادگی‌ها قابلیت پاسخگویی نخواهد داشت./ روابط عمومی فدراسیون قایقرانی

کپی