اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

دیدار قلعه نویی و مدیرعامل شرکت گل گهر+ تصویر

دیدار قلعه نویی و مدیرعامل شرکت گل گهر+ تصویر

امیرقلعه نویی پس از عقد قرارداد با گل گهر برای فصل جدید کارش را در این تیم آغاز و اکنون در حال انتخاب بازیکنان و بستن تیم است.

 امیرقلعه نویی بعد از دو فصل حضور در سپاهان حالا در چالش جدید دوران مربیگری اش به گل گهر سیرجان پیوسته است. باشگاهی که از نظر ساختار و امکانات شرایط خوبی دارد اما تجربه حضور این تیم در لیگ برتر تنها یک فصل است آن هم بعد از یک سال دشوار و پرحادثه که در نهایت تیم از آن سربلند بیرون آمده و در لیگ ماندنی شد.

قلعه نویی که بعد از حضورش در گل گهر هنوز لیست ورودی و خروجی اش را رسانه ای نکرده تا روز گذشته محمدمیری از نساجی را به خدمت گرفت و به نظر می رسد این تیم در روزهای آینده فعالیت جدی ترش را آغاز کند.

باتجربه ترین مربی حال حاضر لیگ برتر ایران و البته پرافتخارترین آن ها، روز گذشته با جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و همچنین محمدجواهری مدیرعامل باشگاه جلسه ای را برگزار کرد. ملارحمان در این جلسه ضمن دیدار با قلعه نویی در رابطه با خواسته و انتظارات گل گهر گفت: "برنامه ریزی و هدف گذاری ما برای باشگاه یک برنامه دو ساله است و انتظارات رویایی و غیرقابل دسترسی نداریم هرچند معتقدیم مجموعه گل گهر توانایی و پتانسیل این را دارد که در جایگاه تثبیت شده و خوبی در فوتبال ایران داشته باشد."

مدیرعامل شرکت گل گهر در ادامه گفت: "هدف ما این است که در این فصل یک تیم خیلی خوب و منسجم داشته باشیم که بتواند جایگاهش را نسبت به فصل قبل در جدول رده بندی ارتقا پیدا کند و براساس برنامه ای که داریم در سال های آینده به دنبال اهداف بزرگتری هستیم."

 

کپی