اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

یک مسئول در اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان خبر داد

قرعه‌کشی طرح اقدام ملی مسکن برای ۳۵۰۰ زنجانی

قرعه‌کشی طرح اقدام ملی مسکن برای ۳۵۰۰ زنجانی

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: قرعه‌کشی تعیین واحد طرح اقدام ملی مسکن برای ۳۵۰۰ زنجانی انجام شد.

سعید شاهین‌فر اظهار کرد: قرعه‌کشی تعیین واحدهای طرح اقدام ملی مسکن زنجان در هفته گذشته برگزار و نتایج آن روز شنبه (۱۵ شهریورماه) به متقاضیان اعلام شد. در حال حاضر پروژه‌ها تفکیک شده و در نقاط مختلف شهر، زمین‌هایی تعیین و احداث برخی از واحدها آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه ۴۸۰۰ نفر در مرحله اول افتتاح حساب کردند، ادامه داد: ۳۵۰۰ نفر مبالغ را واریز کرده و قرعه‌کشی تعیین واحدها برای کسانی انجام شده که واریزی داشتند. قرعه‌کشی مراحل بعد نیز در دستور کار قرار دارد و متقاضیان باید طبق پیامک‌هایی که به آن‌ها ارسال می‌شود، عمل کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد: به افرادی که افتتاح حساب نکرده یا مبلغ مورد نظر را واریز نکردند، فرصتی برای تکمیل مراحل طرح اقدام ملی مسکن اعلام شده و تا تاریخ‌های مشخص شده فرصت دارند که اقدامات لازم را انجام دهند، در غیر این صورت از لیست دریافت مسکن حذف می‌شوند.

شاهین‌فر با بیان اینکه بیشترین تعداد واحدهای طرح اقدام ملی استان، در شهر زنجان است، یادآور شد: احداث ۹۰۰۰ واحد در شهر زنجان در نظر گرفته شده و پالایش متقاضیان و تایید شرایط ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول تقریبا به اتمام رسیده است.

این مسئول بیان کرد: آورده نقدی متقاضیان طرح اقدام ملی در شش قسط پرداخت خواهد شد که قسط اول آن به مبلغ ۴۰ میلیون تومان هنگام ثبت‌نام از متقاضی اخذ و مابقی در پنج قسط پرداخت دریافت می‌شود. قیمت مسکن طرح اقدام ملی بر اساس معیار روز خواهد بود و سعی می‌کنیم با کمترین قیمت و پرداختی، ساخته شود.

وی عنوان کرد: پیمانکاران طرح اقدام ملی مشخص شدند تا با کم‌ترین قیمت و کیفیتی مناسب واحدها را احداث و به متقاضیان تحویل دهند و در حال حاضر پول زمین از افراد اخذ نمی‌شود./ ایسنا

کپی